Na vaše dotazy rádi odpovíme

Gen zbarvení u Appaloos

Veronika 27.11.2011
Dobrý de,
z Vašeho článku o zbarvení APH jsem pochopila, že u Appaloos zatím nejste schopni stanovit jaké zbarvení kůň bude předávat svým potomkům je to tak?
Probíhají výzkumy na hledání tohoto genu?

Děkuji Havlišová

ceník

Jana Novotná 30.05.2011
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na cenu zjištění tobiano zbarvení společně při zjišťování genetického typu. Jsou potřeba dva vzorky žíní? Děkuji J.N.

Cena - určení genotypu - tobiano

Hana 21.12.2010
Dobrý den, jaká je cena za určení genotypu, zda-li je kůň homozygotní či hetero? Děkuji

DNA Fjord klisna

Havránková kamila 01.09.2010
Dobrý den,koupila jsem klisnu Fjord 5 let-z původního stáda pana Jonkera a potřebuji udělat DNA pokud je původová tak dále vyřídit PP v Holandsku.Matka Piana otec Malke.
Potřebovala bych poradit jak nyní postupovat.od pí Myslivečkové mám jič Holandský čip,ale vůbec nevím jak postupovat dále.Děkuji předem za odpověď.havránková Kamila

Re: DNA Fjord klisna

Vrtková 07.09.2010
Vážená paní Havránková, kontaktujte mne, prosím, na telefonním čísle 607753219 nebo emailem irenav@mendelu.cz, abychom se domluvily na dalším postupu. Děkuji Vrtková

ceník

Jana Nováková 27.07.2010
Dobrý den !
kde najdu ceník Vámi poskytovaných služeb ( DNA testů) ?
děkuji J.N.

Re: ceník

Laboratorní operátor - Libor Stehlík 27.07.2010
Vážená paní Nováková,
managerka laboratoře I.Vrtková se v tuto chvíli nachází na zahraniční konferenci ISAG. Po návratu Vás budeme o cenách informovat.
Děkuji za pochopení.
S pozdravem
Libor Stehlík

Re: ceník

Vrtková 12.08.2010
Vážená paní Nováková,
ceny DNA testů jsou:
DNA profil (genetický typ) 700,- Kč
ověření původu 100,- Kč.
Vrtková

?

Blahoslav Party 20.07.2010
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda-li vám k ověření původu mé kachny stačí její část nebo ji Vám mám poslat celou. Děkuji

Re: ?

Irena Vrtková 21.07.2010
Z kachny nám stačí několik brk. A kdyby se Vám podařilo vytrhnout jedno brko z ocasu, bylo by to nejlepší.
<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek