Na vaše dotazy rádi odpovíme

Re: test DNA u psa

Josef Dvořák 21.08.2013
Po dodání vzorků do tří týdnů.

předpokládaná barva hříběte

František Vlasák 07.06.2012
Dobrý den.
Jsem majitelem klisny plavky s genotypem Aa Ee NCr a uvažuji o jejím připuštění hřebcem Diamante (pseudoalbín).Předpokládaný výsledek takového to spojení jste v publikaci Ročenka KK 2011 neuvedli.Letos tato klisna dala s hřebcem Gin Fizz krásnou plavku.Děkuji za odpověď.Vlasák.

Roan gen

Jana Novotná 01.06.2012
Dobrý den,
mohli byste mi pomoci s odpovědí, kterou jsem nikde na netu nenašla? Moje chovná klisna PH je jednobarevná, v zimě černá, v létě hnědá, na stehnech jemně prokvetlá bíle. Její matka je red-roan overo. Tato jednobarevná černá klisna dala red-roan hřebečka se sorrel hřebcem (nebyl roan). Je možné, aby byla tato klisna nositelkou roan genu, aniž by se na ní nějak víc projevil? Myslela jsem, že roan gen je dominantní, vždy na koni viditelný, pokud je tento kůň jeho nositelem?
Velice děkuji za odpověď.

Gen zbarvení u Appaloos

Veronika 27.11.2011
Dobrý de,
z Vašeho článku o zbarvení APH jsem pochopila, že u Appaloos zatím nejste schopni stanovit jaké zbarvení kůň bude předávat svým potomkům je to tak?
Probíhají výzkumy na hledání tohoto genu?

Děkuji Havlišová

ceník

Jana Novotná 30.05.2011
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na cenu zjištění tobiano zbarvení společně při zjišťování genetického typu. Jsou potřeba dva vzorky žíní? Děkuji J.N.

Cena - určení genotypu - tobiano

Hana 21.12.2010
Dobrý den, jaká je cena za určení genotypu, zda-li je kůň homozygotní či hetero? Děkuji

DNA Fjord klisna

Havránková kamila 01.09.2010
Dobrý den,koupila jsem klisnu Fjord 5 let-z původního stáda pana Jonkera a potřebuji udělat DNA pokud je původová tak dále vyřídit PP v Holandsku.Matka Piana otec Malke.
Potřebovala bych poradit jak nyní postupovat.od pí Myslivečkové mám jič Holandský čip,ale vůbec nevím jak postupovat dále.Děkuji předem za odpověď.havránková Kamila

Re: DNA Fjord klisna

Vrtková 07.09.2010
Vážená paní Havránková, kontaktujte mne, prosím, na telefonním čísle 607753219 nebo emailem irenav@mendelu.cz, abychom se domluvily na dalším postupu. Děkuji Vrtková

ceník

Jana Nováková 27.07.2010
Dobrý den !
kde najdu ceník Vámi poskytovaných služeb ( DNA testů) ?
děkuji J.N.

Re: ceník

Laboratorní operátor - Libor Stehlík 27.07.2010
Vážená paní Nováková,
managerka laboratoře I.Vrtková se v tuto chvíli nachází na zahraniční konferenci ISAG. Po návratu Vás budeme o cenách informovat.
Děkuji za pochopení.
S pozdravem
Libor Stehlík
<< 95 | 96 | 97 | 98 | 99 >>

Přidat nový příspěvek